Bylinný čaj Tibetský 50g

Neohodnoceno
 

Přírodní bylinný čaj. Bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

Dostupnost Momentálně nedostupné
59 Kč
Značka Teavit s.r.o.
Webová stránka značky teavit.spb.ru
Kategorie Zdraví z přírody
Položka byla vyprodána...
 

V lidové medicíně lze TIBETSKÝ čaj použít k detoxifikaci organismu, zlepšení celkového zdraví a normalizaci funkce jater.
Pití čaje během chřipkové epidemie podpoří imunitní systém a pomůže v boji proti infekci. Může být použit jako prospěšný doplněk vašeho stravování.

Složení: kořen ženšenu, květy heřmánku, třezalka tečkovaná, list maliniku, kořen bergenie, květy slaměnky.

Kořen ženšenu (Panax gingseng) - Dodává sílu při únavě a pocitu slabosti. Zlepšuje náladu a celkový tonus.

Heřmánek (Matricaria chamomilla, květ) - Má mnoho léčivých vlastností: je protizánětlivý, spasmolytický, choleretický, diuretický, antimikrobiální, sedativní, diuretický a další.

Třezalka (Hypericum perforatum, květ a nať) - Má protizánětlivý účinek při léčbě chorob trávicího systému, jater a žlučníku.

List maliníku (Rubus idaeus) - Má bohaté biochemické složení, které působí podobně jako acylpyrin. Používá se při léčbě nachlazení, jako antipyretikum, diuretikum.

Badan (Bergenia crassifolia, kořen) - Má protizánětlivé, dezinfekční, močopudné, hojivé účinky. Používá se na vysoký krevní tlak, zápal plic, gastrointestinální onemocnění.

Smil, slaměnka, myší ouško (Helichrysum arenarium, květ) - Používá se pro svoje diuretické, detoxifikační a antiseptické vlastnosti. Používá se k léčbě nachlazení, nervového vyčerpání, onemocnění slinivky břišní.

 

Podmínky skladování: skladujte na suchém tmavém místě, mimo jiné aromatické produkty.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost ke složkám výrobku.

Způsob přípravy: Předehřejte konvici. Nasypte čaj v poměru jedna čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 5-8 minut.

Minimální trvanlivost 2 roky.

Výrobce: TEAVIT s.r.o., Ruská federace, Sankt-Petěrburg

Hmotnost 1 kg