Čaj na dobrý spánek Bělověžský 50g

1 hodnocení
 

Přírodní bylinný čaj. Bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

Dostupnost Momentálně nedostupné
59 Kč
Značka Teavit s.r.o.
Webová stránka značky teavit.spb.ru
Kategorie Zdraví z přírody
Položka byla vyprodána...
 

Tento čaj je bohatý na vitamíny, má uklidňující účinky, reguluje krevní tlak, napomáhá relaxaci a spánku.

Složení: Hloh obecný, list máty, dobromysl obecná (oregano), arónie černoplodá (černá jeřabina)

Hloh - je výborným regulátorem krevního tlaku: vysoký snižuje, nízký upravuje na správné hodnoty. Plody hlohu obecného mají také uklidňující účinky co se týče psychiky.Celkově zlepšuje prokrvení celého organismu, stimuluje srdeční sval, pomáhá při angině pectoris, srdeční slabosti a arytmii. 

Máta - napomáhá relaxaci a spánku, působí proti nadýmání a napomáhá normální funkci dýchacího systému, podporuje činnost trávicího traktu a střev, posiluje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.

Dobromysl obecná - její české jméno zřejmě vychází z velmi dobrého účinku na nervovou soustavu. Dobromysl uklidňuje, při tomto použití částečně nahrazuje i kozlík, celkově posiluje organismus, zlepšuje krevní oběh - to všechno jsou účinky, které zajisté zlepší i naši mysl. Dobromysl působí také dezinfekčně, je dobrá na žaludek, proti plynatosti. Oregano neboli dobromysl upravuje stolici, tedy průjem zahustí a zácpu zvláční a pro ženy je důležitá tím, že při vynechání menstruace ji opět vyvolá, napomáhá pravidelnosti menstruačního cyklu a uvolňuje křeče.

Arónie - je výborný zdroj vitaminů B, C, E, P, PP. Dále harmonizuje činnost štítné žlázy. Zpružňuje cévy (ovlivňuje fragilitu /křehkost/ kapilár). Detoxikuje organismus. Podporuje činnost jater a ledvin. Obnovuje jaterní buňky. Snižuje chorobně zvýšený krevní tlak. Celkově posiluje organismus. 

 

Podmínky skladování: skladujte na suchém tmavém místě, mimo jiné aromatické produkty.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost ke složkám výrobku.

Způsob přípravy: Předehřejte konvici. Nasypte čaj v poměru jedna čajová lžička na šálek, zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 5-8 minut.

Minimální trvanlivost 2 roky.

Výrobce: TEAVIT s.r.o., Ruská federace, Sankt-Petěrburg

Hmotnost 1 kg