• 1 z 2
 

Šungitová drť Premium 150g

Neohodnoceno
 

Šungitová drť Premium na čištění a aktivaci vody, 150g

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 129 Kč
Ušetříte 30 Kč (–23 %)
99 Kč
Kategorie Zdraví z přírody
Položka byla vyprodána...
 

 

Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.

Karelský šungit je nejstarší minerál na planetě obsahující uhlík, je uložen ve vrstvách zemské kúry jejichž stáří je více než 2 miliardy let.

Nic se nevyrovná schopnosti šungitu čistit vodu od škodlivých příměsí. Absorbuje 95% nečistot, odstraňuje zakalení a dodává vodě pramenitou chuť. Šungit odstraňuje z vody těžké kovy, koloidní železo z vodovodního potrubí, nitráty a nitrity, pesticidy, dioxiny, fenoly, sloučeniny chlóru, ropné produkty, radionuklidy, vajíčka helmintoz, viry a bakterie. Současně dodává organizmu prospěšné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé.

Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu je vodou nové generace. Pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant.

Šungitová voda tlumí bolesti a má protizánětlivé účinky. Má baktericidní vlastnosti, trvanlivý antihistaminový účinek. Šungitová voda díky svým léčivým účinkům pomáhá léčit nejrůznější zánětlivá onemocnění, alergické, virové, kožní, kloubní potíže, nemoci látkové výměny.

Způsob použití
Před prvním použitím promyjte šungit několikrát tekoucí vodou. Nechte stát ve vodě, nejlépe skleněné nádobě v poměru 1:15 nebo 1:20 po dobu 3 dnů až do zmizení zakalení. Vodu vylejeme včetně prachu a karafu umyjeme od zbytku prachu a drobných úlomků Podle spotřeby vodu dolévejte. Pravidelně šungit promývejte kvůli odstranění povlaku, který se na něm vytvoří. Šungitová drť vám vydrží cca 3 - 6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou.

Příprava šungitové vody:

Pro přípravu šungitové vody si připravte kameninovou nebo skleněnou nádobu. Optimální poměr šungit : voda je 1:3 - čili 1 balení na 3 litry vody. Naplňte nádobu pitnou vodou - běžnou vodou z vodovodu nebo studny v odpovídajícím poměru. Voda je nyní zakalená - šungit je nerost a obsažený prach tvoří zákal. Ponechejte nádobu přes noc a na druhý den vodu z nádoby vylijte a znova ji naplňte. Nechte opět odstát a po několika hodinách odstraňte z hladiny poslední nejjemnější částečky (například ubrouskem). Ponechejte opět přes noc a druhý den ráno je šungitová voda je připravena k pití. Při používání vždy udržujte minimální hladinu vody tak, aby zakrývala drť - nepoužijte vodu do poslední kapky. Pravidelně šungit promýváme jednou za dva týdny kvůli odstranění povlaku, který se na něm vytvoří. Přibližně po třech měsících (záleží na kvalitě vaší pitné vody), šungitovou vodu použijte zcela a šungitou drť přesypejte do sítka. Pod proudem horké vody sítkem s drtí různě třeste a pohybujte tak, abyste drť důkladně omyli. Pak horkou vodu zaměňte za studenou a proveďte totéž. Drť vraťte do nádoby, zalijte vodou a nechte přes noc odstát. Poté můžete vodu použít.

Hmotnost 0.2 kg