O nás

 

farma vchod 01_003

 

JEDNODUCHÉ ŽITÍ

Vítejte na naší ekologické farmě Krišnův dvůr! Farma byla založena již v roce 1990 za účelem jednoduššího a soběstačného života.

Naše motto je "jednoduché žití a hluboké myšlení".

Snažíme se žít v souladu s přírodou a nezatěžovat zbytečně životní prostředí. Soustřeďujeme se na kvalitu a ne na kvantitu, aby vše, co děláme, mělo hloubku. 

 

Pěstování obilí

Na 40 hektarech půdy pěstujeme obiloviny za použítí těch nejšetrnějších metod. Pěstujeme kromě jiného žito, špaldu, hrách a pohanku. Vše je v BIO kvalitě. Nepoužíváme žádná chemická hnojiva ani pesticidy. 

23380019

 

NÁŠ kammený mlýn 

kammen%C3%BD%20ml%C3%BDnMouka umletá přírodním kamenem má jedinečnou vůni, chuť a kvalitu.  

Máme v tom praxi už 25 let :-)

Je to nejlepší způsob mletí starý několik tisíciletí, prověřený minulými generacemi. Mouku meleme z vlastního certifikovaného bio obilí, nebo z obilí kupovaného v bio i nebio kvalitě. Zákazníkům tak můžeme nabídnout prvotřídní celozrnné mouky mleté kamenným mlýnem.

 

naše pekárna

V pekárně vyrábíme celozrnné sušenky, kokosky, zapečené müsli, hrachové křupky a spoustu dalších sladkých i slaných pochutin, které můžete zakoupit zde a také na farmářských trzích. Při výrobě klademe důraz na kvalitu, nezapomenutelnou chuť a zdraví. Bereme v potaz ekologii a nepoužíváme suroviny, při jejichž získávání se drancuje příroda. Nepoužíváme žádná barviva, konzervanty ani přídavné látky

 

Včely

včela a květinaKe každé farmě patří včely a těch tu máme mnoho. Včeličky celé léto sbírají nektar po kapičkách z rozkvetlých květin a hromadí je ve svém úlu. Vy si potom můžete u nás zakoupit tento nektar z rozkvetlé přírody přímo v našem obchodě.
Med od hodných včel

 

Farmářské trhy

Naše produkty můžete zakoupit i na mnoha farmářských trzích konaných v Praze a okolí a ve středních Čechách. V případě, že budete chtít více informací, kde nás zastihnete, tak nás neváhejte kontaktovat.

Více o naší farmě a filozofii si můžete přečíst na stránkách www.krisnuvdvur.cz .

 

Přejeme vám příjemný nákup

FarmaKrisnuvDvur_Logo_poz

www.krisnuvdvur.cz
facebook Krišnův dvůr